Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Çamyar
Yönetim Kurulu Başkanı

Özcan Çamyar

Sosyal girişimciliğin ve kırsal kalkınmanın bölgemizde yayılması için dernek ve proje bazında çalışmalar yapıyorum . Tüm girişimcileri ve tüm sosyal girişimcileri derneğimize bekliyorum.
IŞKIN Sosyal İnovasyon Derneği

Hakkımızda

IŞKIN Sosyal İnovasyon Derneği (IşkınDer), yerel ve kırsal kalkınmayı desteklemek, sosyal girişimcilik ve girişimcilik ekosistemi oluşturulmasını teşvik etmek, sürdürülebilir etki ve toplumsal fayda yaratmak için çalışan kuruluşlar ve bireyler arasındaki ilişkileri oluşturmak ve beslemek için kurulmuştur. Derneğimizin amacı, Ünye’den tüm Türkiye’ye ve ülkemiz dışına projeler yapmak sürdürülebilir etki yaratmak için karşılıklı öğrenmek farklılıkardan beslenen ve işbirliğine açık, disiplinler arası bireylerden oluşan bir topluluk oluşturmaktır.

IŞKINDER, kaynakları bir araya getirmek ve inovasyonu kolektif bir şekilde yaratabilmek için Türkiye içinde ve dışında sosyal kültürel ve sosyal faaliyetler, seminerler, çalıştaylar, eğitimler düzenlemektedir.

Yazılım, Kodlama, Girişimcilik, Tasarım Odaklı Düşünmme alanlarında hizmetler vermektedir. Derneğimiz, farklı hedef grupların sosyal iş fikirlerini yapılandırılmış iş modellerine ve planlarına dönüştürmelerine yardımcı olmaya odaklanan hızlandırıcı programlar gibi çeşitli girişimcilik programları yürütmeye de devam etmektedir.

IŞKIN Sosyal İnovasyon Derneği

Yönetim Kurulu

Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Çamyar

Özcan Çamyar

Yönetim Kurulu Başkanı
Sedef Samsunluoğlu

Sedef Samsunluoğlu

Yön. Kurl. Baş. Yardımcısı
Nuh Bulat

Nuh Bulat

Sayman
teamc

Semih Kabasakal

Genel Sekreter
teamc

Talha Çamyar

Yazman
7

Years in this field

Even if your less into design and more into content you  strategy may find.

500+

Clients happy

Accept that it’s sometimes okay to focus just on the content or design.

650+

Finished works

Designers might want to ask them to provide style the sheets with copy.

4

Years work

Forswearing the use of Lorem Ipsum wouldn’t have helped, won’t help now.

There are no secrets to success. It is the result of preparation, hard work, and learning from failure.

By Robert Fox

w-autog
SEEMINGLY ELEGANT DESIGN

Reviews about my work

A client that's unhappy for a reason is a problem, a client that's unhappy though he or her can't quite put a finger on it is worse.

I will be glad to work with you!

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.